Plata online cu card

Alegeti moneda si suma pe care doriti sa o donati din cele 4 casute sau scrieti in ultima casuta suma dorita. Introduceti mai jos numele si prenumele dvs, precum si adresa de e-mail. Alegeti daca doriti sa faceti plata doar acum sau daca doriti sa faceti plata lunar automata (mai multe informatii despre plata lunara automata gasiti mai jos). Apasati apoi butonul “Doneaza online” si se va deschide pagina securizata de plata cu cardul, unde puteti sa introduceti datele cardului dvs si sa finalizati plata.


Plata cu card securizata

Daca selectati plata lunara se va genera un profil de plata automata si suma aleasa de dvs va fi retrasa automat in fiecare luna de pe cardul dvs. Daca ati facut donatia pentru un pomelnic sau mai multe pomelnice, acestea se vor reinnoi si ele lunar automat odata cu fiecare plata si vor fi pomenite in continuare, dvs. nu va mai trebui sa faceti nimic decat in situatia in care vreti sa adaugati sau sa stergeti vreun nume de pe aceste pomelnice, caz in care va rugam sa ne scrieti pe mail (mlipnita@yahoo.com) sau pe Whatsapp (tel. 0241856625) pentru a face modificarile dorite sau sa trimiteti un nou pomelnic online direct de pe site si sa precizati faptul ca este o modificare la un pomelnic care are plata automata lunara.